Ekskluzywne zaproszenia ślubne

Sezon ślubów zaczyna się wiosną, a kończy wczesną jesienią. Niemal każdy rok dostarcza nowych trendów modowych w branży ślubnej. W tym chodzi o zaproszenia. Nikt przecież nie chce mieć oklepanych, nudnych zaproszeń i wybiera się nowoczesne zaproszenia ślubne.
Dobre wrażenie na gościach można zrobić raz, dlatego warto prześledzić obecne trendy, by potem nie żałować wyboru.

Nowoczesne i oryginalne zaproszenia ślubne wymagają większej kreatywności oraz mniej konwencjonalnego podejścia. Koperta na zaproszenie mimo, iż wciąż jest powszechna i odnajduje swoje zastosowanie, to jednak jest klasykiem. Doskonałą alternatywą są zaproszenia w formie wkładek, które wkłada się do pewnego rodzaju kieszonki wykonanej z grubego papieru . Zaproszenie w tym przypadku koniecznie musi być jedno lub dwustronne i być oczywiście nieskładane. Ekskluzywne zaproszenia ślubne to takie, które obecnie wpisują się w trend minimalizmu jeśli chodzi o kolorystykę. Najmodniejsze są kolory metaliczne, połyskujące, satynowe w zestawieniu z ciemniejszymi kolorami.

Za nowoczesne uważa się obecnie stosowanie Eko papieru jako materiału do zaproszeń, a także pasujących do niego dodatków i ozdób np. sznurów, wstążek, zawieszek itp. w podobnej stylistyce. Mogą być elementem tylko dekoracyjnym lub też użytecznym i stanowić swego rodzaju zapięcie zaproszenia. Powrót odnotowuje także tradycyjne lakowanie kopert. W tym celu można nawet stworzyć własny herb jako odbicie laku. Pomysłów w branży ślubnej co roku przybywa i jest w czym wybierać, aby zrobić wrażenie na gościach.